Dex Supports

Wrist Wraps

Şampiyonların tercihi !

Dex Supports Wrist Wraps bilek sargılarımız diğer markalardan bir adım öndedir.En son kumaş teknolojisinden , son teknoloji dokuma elastik kumaştan yapılmıştır.Tüm bilek sargılarımız son derece güvenli bir uyum sağlar ve katlanmayı sıkışmayı ortadan kaldırır.Ağır kilolar için ideal bir sargıdır.Geniş cırt  cırt ve başparmak halkaları sayesinde kullanımını kolay ve dayanıklı hale getirir.Velcro (cırt cırt) en ağır antrenmanlara bile dayanacak şekilde üretilmiştir , ekstra güçlüdür.Crossfit , Fitness, Bodybuildingpilates,yoga vb. gibi bir çok branşta kullanıma müsaittir

 
 

 

 

İleri düzey sporcular , amatör sporcular,  bay ve  bayan tüm sporcular için ideal bir bilek sargısıdır. Eklem ağrılarınızı azaltmaya yardımcı olmak ve itiş hareketleriniz de size destek olacaktır.Dex Supports Wrist Wraps  bilek sargıları , dirsekleriniz ve bilekleriniz yerine yükü kendisi üstlenir.Ayrıca bileğinizi daha sıkı tutmanıza  ve çubuğun daha az hareket etme şansına sahip olmanızı sağlayan daha yakın bir tutuş tutabilirsiniz. 

Neden Bilek sargısı kullanılır ?

Dex Supports Wrist Wraps, bileklerinizi korumanın veya yaralanmarın yanı sıra ağırlık altında güvende hissetmenize yardımcı olur.1990 ve 2010 yılları arasında yapılan araştırmaların , bilek sargılarınının çeşitli bilek yaralanmalarını engellediğini ortaya sunmuştur.

Deden Dex Supports Wrist Wraps ?

  • Her bileğin eşit sarılabilmesi için sağ ve sol bilek için ayrı üretilmiştir.1 Paketin içinde 2 adet bulunmaktadır sağ ve sol bilek için.
  • Başparmak halkası sayesinde bileğinize sabitlenerek konforlu kullanım sağlar.
  • Kayma ve çözülme gibi riskleri ortadan kaldırır.
  • Parmak halkası ve ayarlanabilir cırt bantı ile ele kolayca sabitlenir.
  • Elastik kumaşı bileği kolayca sarar.
  • %80 pamuk ve %20 elastan
  • Tek Bedeni ile her bileğe uyacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Sargılarımız, istediğiniz kadar gevşek veya sıkı hale getirebileceğiniz basit bir çift cırt cırt ile ayarlamaya izin verir.

 

Dex Supports Wrist Wraps Farkı Hisset !

Bir yanıt yazın