'Hedeflerinize ulaşmak için Dex Supports…’

Dex Supports Tarihçesi

Dex Supports Lasting Energy

2017 Yılında kurulan Dex Supports Lasting Energy markası Almanya da tasarlanmış ve ürünler de kullanılan malzemelerin ithal edildiği  Türkiye’de paketleme işlemi gerçekleşen  2018 yılında ilk olarak Wrist Wraps ürününü piyasaya sürmüştür.

Dex Supports Lasting Energy

Dex Supports Lasting Energy mükemmeli yakalamak için tüm enerjisi ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Bugün veya yarın daima en iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.

‘Hedeflerinize ulaşmak için Dex Supports…’

Nedir bu Wrist Wraps?

Spor branşlarından fitness, bodybuilding, crossfit gibi spor dallarıyla uğraşan sporcuların  antrenman esnasında bileklerini destekleme amaçlı kullandığı bir üründür. Markamız, bu eksikliği ve piyasada kullanılan ürünlerin kalitesinden şikâyetçi olarak en son teknoloji ve profesyonel dikiş teknikleri ile piyasadaki en iyi ürünü üretmiştir.

Sizlerin  eksikliklerine  yönelik çalışmalara devam ediyoruz.  Wrist Wraps ürününden sonra Lifting Straps, Knee Wraps, Elbow  Sleeves, Spor Çanta  gibi  sporcu aksesuarları üretmeye devam ediyoruz. Mücadelemiz daima en iyisi  ve daha fazlası için bu yüzden ürünlerimizin her zaman arkasında durabiliyoruz.

 Atletlerin antrenmanlarında bilek sağlığı ve dizlerini korumaları gerektiği için ağır antrenman yapan veya amatör sporcular için ürettiğimiz diz bandajları, bilek sargıları ve halter kayışları herkes için uygundur. Dex Supports Lasting Energy, sporcu aksesuarları içinizdeki Canavarı ortaya çıkarmak için vazgeçilmez bir seçimdir.

Şuan ürettiğimiz ürünler piyasada bulunan tüm ürünlerin içinde kıyaslanamayacak kadar üst kalitededir. Üst düzey sporcular ‘Strongman’ler tarafından kullanılmaktadır ve tam puan almıştır.

Ürünlerimizin uzun yıllar kullanılması için gerekli özeni gösteriyoruz. Gerek dikiş gerek renkler olsun en iyi kalitede olması için çaba sarf ediyoruz. Kullanılan boyalar sertifikalıdır ve kimyasal hiçbir madde içermemektedir.

Dex Supports

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz bizim için çok kıymetlidir. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizin yorumlarını şeffaf bir şekilde paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Videoyu oynat

Dex Supports Lasting Energy Motivation

Videoyu oynat

Dexsupports Figure 8 Loop Lifting Straps-Promotion Video